Rio De Janeiro Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Rio De Janeiro Uçak Bileti

riodejaneiro-ucak-biletiBrezilya’nın önemli şehirlerinden bir tanesi olan Rio De Janeiro’ya gitmek istediğinizde siz de havayolu ulaşımını tercih ederek kısa sürede Rio De Janeiro’da olabilirsiniz. Uçak ile yapacağınız yolculuklar ortalama olarak 14 saat 40 dakika sürmektedir. Havayolu ulaşımının diğer ulaşım araçlarına göre daha hızlı ve konforlu olması daha fazla tercih edilmelerini sağlamaktadır. Rio De Janeiro Uçak biletinizi satın almak için sitemizi ziyaret ettiğinizde ufak bir arama ile Rio De Janeiro’ya sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının biletlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizden satın alacağınız uçak biletlerinde en ucuz biletler sizlere sunulmaktadır. Ayrıca uçak bileti satın alırken havayolu firmalarının kendi biletleri için yapmış olduğu kampanyalardan da yararlanmış olacaksınız.

Rio De Janeiro Havalimanı

Rio De Janeiro havalimanı Brezilya’nın en işlek havalimanlarından bir tanesidir. Şehir merkezine 18 km uzakta bulunan bu havalimanı yaz aylarında turistler tarafından çok sık kullanılıyor. Havalimanına gelen yolcuların şehir merkezine ulaşımı için farklı araçlar bulunuyor. Bunlar arasında en sık otobüsler kullanılmaktadır. Otobüsler ile 45 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz olan shuttle servisleri de kullanabilirsiniz. Ancak bu servisleri kullanabilmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Bunun dışında havalimanı dışında araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Size Uygun bileti bularak Rio De Janeiro’ya uçmak isterseniz sitemize göz atmalısınız.

Rio De Janeiro Hakkında Genel Bilgiler

Rio De Janeiro, Brezilya’da aynı ismi taşıyan eyalette bulunmaktadır. Brezilya’nın ikinci büyük şehri olan Rio De Janeiro, özellikle karnavalları ile dikkat çekiyor. Eğer yaz aylarında Brezilya’ya yolunuz düşerse ya da karnavalları merak ederseniz siz de Alo bilet hattı üzerinden uçak biletinizi alarak Rio De Janeiro’ya gelebilirsiniz. Buraya geldiğinizde ise aynı zamanda Corcovado Dağı, Kurtarıcı İsa Heykeli gibi yerleri de dolaşmalısınız. Brezilya mutfağı birçok mutfağın karışımı olduğu için damağınıza uygun bir lezzet bulabilirsiniz. Özellikle barbeküde pişirilmiş olan et menülerini ve feijoada yemeklerini deneyebilirsiniz.

http://www.alobilethatti.com/ üzerinden uçak bileti satın almak istediğinizde basit bir arama ile siz de en ucuz uçak biletlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacaksınız.