Riyad Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Riyad Uçak Bileti

riyad-ucak-biletiFarklı sebeplerden dolayı seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Riyad’a seyahat etmek istediğinizde de uçağı tercih ederek yolculuklarınızın daha kısa sürmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul – Riyad arası uçuşlar ortalama olarak 3 saat 29 dakika kadar sürmektedir. Havayolu firmalarına göre bu sürelerde değişiklik olabiliyor. Diğer ulaşım araçlarında ise bu süre artmaktadır. Bu nedenle hızlı ve konforlu yolculukları tercih ettiğinizde siz de Riyad Uçak biletinizi satın almalısınız. Aradığınız Riyad uçak biletlerinizi birkaç saniyelik bir arama sonucu sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde her zaman en ucuz uçak biletlerinin satışı yapılmaktadır. Ayrıca havayolu firmalarının kendi yolcuları için uyguladıkları kampanyalar da yine sitemizde bulunmaktadır. Bilet satın aldığınızda bu kampanyalardan da yararlanmış olacaksınız.

Riyad Havalimanı

Riyad havalimanı, şehir merkezine 35 km mesafede bulunmaktadır. Suudi Arabistan’ın en önemli havalimanı olan Riyad havalimanı aynı zamanda Arap Yarımadası’nda da hem iç hat hem ed dış hat uçuşları için çok sık kullanılıyor. 2013 yılında %49 doluluk oranı ile hizmet veren havalimanı şuanda aktif olarak uluslararası uçuşlarda kullanılmaktadır. Riyad havalimanı şehir merkezinden uzakta yer aldığı için Riyad’a ulaşmak için yolcuların farklı ulaşım araçlarını kullanmaları gerekiyor. Ücretsiz shuttle servisleri bunun için en iyi tercihlerden bir tanesi. Ancak çok fazla eşyanız varsa bu durumda taksi tutabilir ya da araç kiralayarak Riyad’a ulaşabilirsiniz. Uygun bileti alarak Riyad’a uçmak istiyorsanız siz de sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Riyad Hakkında Genel Bilgiler

Suudi Arabistan’ın başkenti olan Ryad, krallık ile yönetilmektedir ve son yıllarda büyük bir gelişim göstermiştir. Çeşitli kültürlerin karışımı ile beraber sokaklarda artık batılı tarzda giyinmiş olan insanları görebilirsiniz. Ryad’ı gezmek istediğinizde gezilebilecek her yeri ortalama olarak 1 günde dolaşabilirsiniz. Masmak Kalesi, Ryad Ulusal Müzesi, Murabba Sarayı gibi yerler dolaşabileceğiniz alanlar arasında bulunuyor. Arap mutfağı, Mezopotamya ve Kuzey Afrika mutfaklarının bir karışımıdır. Burada daha çok Marqouq ve Matezeez adı verilen yemekler tüketilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana en ucuz uçak biletlerini bulmanıza yardımcı olan Alo bilet hattı, bu sayede ekonomik açıdan size fayda sağlamaktadır. Siz de aramalarınızı http://www.alobilethatti.com/ üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.