Rotterdam Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Rotterdam Uçak Bileti

rotterdam-ucak-biletiRotterdam, Hollanda’nın önemli şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’den uçakla Rotterdam’a seyahat etmek istediğinizde yolculuk yaklaşık olarak 3 saat 9 dakika sürmektedir.  Diğer ulaşım yollarına göre daha hızlı ve konforlu olmasından dolayı daha çok uçakla seyahat tercih edilmektedir. Özellikle araçla yapılan yolculuklara göre hem daha ekonomik hem de daha konforlu ve hızlı olmasından dolayı siz de Rotterdam’a uçakla seyahat etmeyi düşünmelisiniz. Sitemizde de sizler için Rotterdam uçak bileti satışı yapılmaktadır. Ayrıca Alo bilet hattı olarak havayolu firmalarının yapmış olduğu kampanyalardan yararlanarak uçak biletlerinizi daha ucuza almanızı sağlıyoruz. Siz de uçak bileti satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rotterdam Havalimanı

Rotterdam havalimanı, 1955 yılında hizmete açıldıktan sonra iç ve dış hat uçuşları için kullanılmaya başlanmıştır. Hollanda’nın en işlek havalimanları arasında yer alan Rotterdam havalimanı özellikle 2013 yılında 1.5 milyon yolcuya ev sahipliği yaparak kendi rekorunu kırmıştır. Havalimanı şehir merkezine 7 km uzakta bulunduğundan hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Bunun için de daha çok metrolar tercih edilmektedir. Metro ile kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Metroların yanı sıra otobüs ve taksi ile de yine şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de Uygun bileti satın alarak Rotterdam’a uçmak istiyorsanız sitemizdeki uçak biletlerine göz atabilirsiniz.

Rotterdam Hakkında Genel Bilgiler

13. yüzyılda balıkçı şehri olarak kurulan Rotterdam, Hollanda’nın en büyük ikini kenti olma özelliğine sahiptir. İsminde yer alan “rotte” kelimesini ise bir nehirden almıştır. Bir liman kenti olan Rotterdam aynı zamanda önemli ticaret merkezlerinden bir tanesi konumunda bulunuyor. Rotterdam’a gitmeyi düşünüyorsanız daha çok sıcak yaz aylarını tercih etmelisiniz. Buraya geldiğinizde ise Kübik evler, Boijmans Van Bueningen Müzesi ve Erasmus Köprüsü gibi yerleri dolaşmalısınız. Ayrıca bunun dışında da yine dolaşabileceğiniz onlarca farklı yer bulunuyor. Acıktığınızda ise Hollanda mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Özellikle patates kızartması ve türevleri çok fazla tüketiliyor. Bunun yanı sıra Hollandalıların severek tükettiği çiğ balıkların tadına da bakabilirsiniz.

Uçak biletinizi Sitemiz üzerinden siz de ucuza satın alabilirsiniz.