Rusya Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Rusya Uçak Bileti

rusya-ucak-biletiRusya uçak bileti aramalarınız için ucuz uçak bileti bulmanın en kolay adresi Alo Bilet Hattı ile doğru yerdesiniz. Zengin bir tarihin birikimi ile hala varlığını sürdüren Rusya’da yüzyılların geride bıraktıkları ile doyurucu bir turistik gezi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemiz ile Vizelerinde kaldırıldığı Rusya’ya kolayca gidip keyifli bir gezi yapabilirsiniz.

Dünyanın en büyük yüz ölçümüne sahip ülkesi olan Rusya’da 11 zaman dilimi kullanılıyor.Kuzey’de yer alan ülkede kışlar oldukça soğuk geçerken yaz ayları sıcak ve kurak geçiyor. Mayıs ayı ile Eylül ayı arasındaki dönem Rusya için en güzel gezi zamanları sayılıyor.

Renkli mimarisi ile dikkat çeken Rusya’da başkent Moskova ile ülkenin Avrupa’ya açılan kapısı olarak bilinen St. Petersburg en ünlü şehirlerden…Rusya’nın sembollerinden birisi olan Kremlin Sarayı Moskova’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisidir.Kültür ve sahne sanatlarının merkezi olan Moskova’da bale gösterileri izleyebilirsiniz. Kızıl Meydan’da dünyanın en ünlü mumyası olan Lenin’in mumyasını görmek için Lenin’s Mausoleum’u ziyaret edebilirsiniz.. Sevdikleriniz için çok çeşitli geleneksel hediyelikler yada petruşka bebekler alabilirsiniz.