Salvador Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Salvador Uçak Bileti

salvador-ucak-biletiOrta Amerika’nın önemli şehirlerinden birisi olan Salvador’a seyahat etmek istediğinizde uçak sizin için alternatif bir ulaşım yolu olacaktır. Hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız siz de uçak ile 13 saat 4 dakika gibi kısa bir sürede Salvador’da olabilirsiniz. Uçakla yapacağınız yolculuklar diğer tüm ulaşım yöntemlerine göre daha hızlı olacaktır. Ayrıca uçaklar konfor bakımından da istediğinizi sunduğundan Salvador’a vardığınızda yorgun olmayacak ve işlerinizi yapmaya başlayabileceksiniz. Salvador’a uçak bileti almak için Alo bilet hattı olarak sitemizde yer alan tüm havayolu firmalarının uçak biletlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca biletler için firmaların yapmış olduğu tüm kampanyaları da yine sitemizde bulabiliyorsunuz.

Salvador Uçuş Havalimanı

Orta Amerika’nın en önemli havalimanı olan Salvador havalimanı, uluslararası uçuşlarda sık bir şekilde kullanılmaktadır. 1955 yılında kurulan havalimanı 16 Haziran 1998 yılında da şuan ki ismini almıştır. Şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 5 km olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifleriniz bulunuyor. Otobüsler ile 30 ortalama 30 dakikada şehir merkezinde olabilirken taksi ile daha hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Salvador’a gitmek için size Uygun bileti satın almak istiyorsanız siz de sitemizdeki uçak biletlerine göz atabilirsiniz.

Salvador Hakkında Genel Bilgiler

Brezilya’da olan Salvador, Bahia eyaletinin başkenti ve aynı zamanda da en büyük şehridir. Adına şarkılar bestelenmiş olan bu şehir Brezilya’nın en önemli turistik merkezlerinden birisidir. Özellikle yaz aylarında birçok kişinin ziyaret ettiği şehre siz de tatil amacıyla gelecekseniz yaz aylarını tercih etmelisiniz. Salvador’a geldiğinizde Salvador plajlarında güneşlenebilir ya da Elevador Lacerda gibi yerleri dolaşabilirsiniz. Brezilya mutfağı Afrika mutfağından etkilenmiştir. Yemeklerde çoğunlukla balık ve karides bulunur. Brezilyaya geldiğiniz zaman Abara ve Acareje gibi lezzetleri tadabilirsiniz.

Salvador’a gitmeye karar verdiğiniz zaman ucuza Uçak biletinizi satın almak isterseniz sitemiz üzerinden biletlerinizi arayabilirsiniz. Gelişmiş sistem altyapısı sayesinde Salvador’a giden tüm havayolu firmalarının en ucuz uçak biletleri sizlere gösterilecektir. Bu sayede siz de zorlanmadan en ucuz uçak biletlerinizi satın alabilir ve ekonomik fiyata Salvador’a uçabilirsiniz.