Samsun Antalya Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Samsun – Antalya Uçak Bileti

antalya-ucak-biletiSamsun, Orta Karadeniz Bölümü’nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının içinde kalan verimli bölgede yer alıyor. Kuzey yönünde Karadeniz, doğu yönünde Çarşamba, batı yönünde Ondokuzmayıs ve Bafra, güney yönünde ise Kavak ilçeleri yer almaktadır.

Karadeniz Bölgesi’nin 1.252.959 nüfusuna sahip ili samsundur. İlin her alanda gelişmesi eğitim, sıhhat, endüstri, ticaret, ulaşım ve iktisat açısından en modern ve en büyük, aynı anda tek Büyükşehir Belediyesidir. Türkiye’nin de en modern şehirleri arasında yer almaktadır. Köklü geçmiş dönemleri olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi bu ilimizdedir. Tıp dalında Türkiye’nin 7. Büyük şehridir.

2010 Mayıs ayında temeli atılan ve 2012-13 yıllarında hizmete başlamış olan, Canik Başarı Üniversitesi ile  Karadeniz Bölgesi’nin 2 üniversiteli tek şehridir. Sahili, gelişmiş yolları ve üniversiteleri ile şehre güzellik katmaktadır. Samsun, şehrinin futbol takımı olan Samsunspor ile bir bütün olmuştur.

Samsun ilimizden Türkiyenin hemen hemen her noktasına uçak seferleri düzenlenmektedir. Samsun’dan farklı bir ile seyahat etmek isteyen bir çok kişi uçak seyahatini tercih etmektedirler. Çünkü otobüs ile 24 saat gidebilecekleri bir yolu 1 – 1,5 saat gibi bir süre zarfında uçakla gidebilmektedirler. Üstelik, en ucuz fiyatlara biletlerini Alo Bilet hattı sitesinden almaktalar. Sitemizde bulunan bilet arama alanlarını kullanarak en uygun fiyatlı samsun kalkışlı uçak biletinizi alabilirsiniz.

Turizmin kalbi olan şehir Antalya, bir çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır, şehir her yaz neredeyse nüfusunu 3 katına çıkartaktadır. Şehir nüfusunun bu denli artması, Antalya ilimize ve ülkemize bir çok katkı sağlamaktadır.

Yurtdışıından Uçakla gelen yolcular genelde Türk Hava Yolları‘nı tercih etmektedirler. Ayrıca yurt içi seyahat etmek isteyen yerli vatandaşlarımız, bir çok yerli Havayolunu kullanarak, Samsun’dan Antalya’ya en ucuz uçak biletlerini Alo Bilet sitesinden alarak seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Sizlerde En Ucuz Samsun Antalya uçak bileti alman için 2 kolay adımda kullanabileceğiniz bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.