San Francisco Uçak Bileti - Alobilethatti.com

San Francisco Uçak Bileti

sanfrancisco-ucak-biletiAmerika’da yer alan San Francisco’ya uçakla seyahat etmek oldukça kolaydır. Ortalama olarak 13 saat 4 dakika süren bu yolculuk diğer tüm ulaşım yolları arasında en hızlı olanıdır. Türkiye’den San Francisco’ya araçla gitmek istediğinizde aynı zamanda deniz yolculuğu da yapmanız gerekecektir. Ayrıca bu yolculuk günler sürecektir. Bu nedenle konforlu ve hızlı bir yolculuk için uçağı tercih etmelisiniz. Alo bilet hattı olarak bizler de sizlere uygun fiyata San Francisco uçak biletleri satıyoruz. Basit birkaç işlem ile siz de Türkiye’den San Francisco’ya Uçak biletinizi alabilir ve seyahat edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden uçak bileti satın alırken havayollarının yapmış olduğu kampanyalardan da yararlanma şansınız olacaktır.

San Francisco Havalimanı

San Francisco havalimanı, Amerika’nın en büyük onuncu havalimanı dünyanın ise en büyük yirmi birinci havalimanıdır. 1927 yılında inşa edilen bu havalimanı başta San Francisco şehri olmak üzere çevrede yer alan birçok şehir tarafından kullanılıyor. En yoğun zamanlarını yaz aylarında yaşayan havalimanı, Amerika’daki önemli hava trafiğine sahip havalimanlarından bir tanesidir. Havalimanından şehir merkezine gitmek için havalimanına ait olan otobüsleri kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra otobüs ve tren ile de yine San Francisco’ya gidebilirsiniz. Uygun San Francisco bileti ekonomik fiyata satın alabilmek içinse sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

San Francisco Hakkında Genel Bilgiler

San Francisco, Kaliforniya eyaletinde yer almaktadır. 1776 yılında kurulan şehre ilk olarak Assisili Francesco Milyonerlik Binası inşa edilmiş daha sonrasında da diğer binaların inşası ile günümüzdeki haline kavuşmuştur. San Francisco, Victoria tarzı yapısı ve aynı zamanda doğal güzelliği ile dikkat çekmeyi başarıyor. Buraya geldiğiniz zaman Palace of Fine Art, Golden Gate Köprüsü gibi yerleri dolaşabilirsiniz. Amerikan mutfağında genelde fast food ürünleri ön planda olduğu için her yerde bu ürünleri bulabilirsiniz.

Alo bilet hattı, Türkiye’nin en büyük online uçak bileti sitelerinden bir tanesidir. Kurulduğumuz günden bu yana San Francisco’ya birçok kişinin uçmasını sağladık. Siz de San Francisco’ya gitmek istiyorsanız ve uçak biletlerinizi ucuza alarak tasarruf etmek istiyorsanız alobilethatti.com üzerinden San Francisco uçak biletlerinizi satın aşabilirsiniz. Hemen yukarıda yer alan arama kısmından uçak biletinizi aramalısınız.