Selanik Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Selanik Uçak Bileti

selanik-ucak-biletiYunanistan’ın önemli şehirleri arasında yer alan Selanik’e uçakla yolculuk yapmak ortalama 41 dakika sürmektedir. Selanik’e özel aracınız ve otobüs ile gidebiliyor olsanız da uçakla seyahat etmek daha avantajlıdır. Özellikle hızlı ve konforlu ulaşım sizin için önemliyse bu durumda havayolu firmalarını tercih edebilirsiniz. Başta Türk Hava Yolları olmak üzere birçok uluslararası havayolu firması Selanik’e düzenli olarak uçak seferleri düzenlemektedir. Tüm bu havayollarının uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Selanik Uçak biletinizi satın almak için sitemize girdiğinizde aynı zamanda sizlere sunulan kampanyalara göz atabilir ve bu kampanyalardan yararlanarak uçak biletlerinizi daha ucuza satın alabilirsiniz. Ucuz uçak biletlerini bulmak için ufak bir arama yapmanız yeterli olacaktır.

Selanik Havalimanı Bilgileri

Selanik havalimanı, Yunanistan’ın en önemli havalimanları arasında yer alıyor. Askeri amaçla üretilen havalimanı daha sonrasında sivil uçuşlara da açılmıştır. Selanik’e Uygun bileti alarak uçakla seyahat ettiğinizde şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifleriniz oluyor. Havalimanı şehir merkezinden 15 km uzakta bulunduğu için daha çok taksiler ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanı önünden hareket eden otobüslere binerek de şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de aradığınız Selanik uçak biletlerini bulabilmek için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Selanik Hakkında Genel Bilgiler

Selanik, İstanbul’un kızı, İzmir’in kız kardeşi olarak tabir edilir. Uzun bir geçmişe sahip olan Selanik birçok medeniyetin uğrak yerlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bizans kiliseleri, Romalıların ihtişamlı yapıları, Müslümanlara ait olan binalar, modern mimari yapılar ve daha onlarcası Selanik’te sizi bekliyor olacak. Dilediğiniz zaman sahile çıkarak denizin tadını çıkartabilir dilediğiniz zaman da kendinizi yoğun gece hayatının akışına bırakabilirsiniz. Selanik mutfağı özellikle İzmir mutfağından çok fazla etkilenmiştir. Türk mutfağında bulabileceğiniz hemen her şeyi aynı zamanda Yunan mutfağında da bulabilirsiniz.

Alobilethatti.com Türkiye’nin en iyi online uçak bileti sitesi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Nerede olursanız olun aradığınız uçak biletlerini hızlı bir şekilde bulmak ve ucuza satın almak için siz de http://www.alobilethatti.com/ üzerinden aramalarınızı yapabilirsiniz. Yapacağınız aramalar sonrasında en ucuz biletler listelenecektir.