Sun Express İstanbul İzmir Uçuşları 39,99 TL’den İtibaren | AloBiletHatti.com

Sun Express İstanbul İzmir Uçuşları 39,99 TL’den İtibaren

alobilethatti-sunexpress-izmir-ucak-biletiMilyonlarca yolcuya hizmet veren ve rakipleri içinde büyük bir öneme sahip olan Sun Express sektörün vazgeçilmezlerinden biridir. Sun Express Hava Yolları sizlere konforlu ve güvenli yolculuğu garanti etmekle birlikte uygun fiyatlarla dilediğiniz yere uçmayı sağlıyor.

Sun Express ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmir’e olan tarifeli uçuşlar 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla şimdi satışta.

Ege’nin incisi İzmir… Gerek tarihteki önemli olaylara ev sahipliği yapmasıyla gerek benzersiz tatil beldeleri ile gerekse de Ege Denizi’nde konumlanan muhteşem adalara yakınlığı ile İzmir sizleri bekliyor. Ülkenin en kalabalık 3. Şehri olma özelliğine sahip olan İzmir tatil ve ticaret kentidir. Bir liman şehri olan İzmir’de deniz yolu taşımacılığı, gemi turizmi ve deniz yolu ticareti çok yaygındır. Konak meydanı, Saat Kulesi, Efes Antik Kenti ve daha nice tarihi yapıları keşfedebilir, birçok ilçesinde farklı lokasyonlarda ve farklı kapasitelere sahip olan tatil köylerinde tatilinizi geçirebilirsiniz. Tatil turizminin yanı sıra yılın farklı zamanlarında farklı sektörlere ait fuarların düzenlenmesi İzmir’i iş seyahatleriniz içinde tercih etme sebeplerinizden biridir.

İstanbul’dan İzmir’e her şey dahil tek yön 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Alobilethatti.com üzerinden İstanbul İzmir uçak biletinizi alarak uygun fiyatlarla uçabilir, tarih, doğa ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Alo Bilet Hattı olarak keyifli uçuşlar dileriz.