Sunexpress’in Antalya İstanbul Uçuşları 39,99 TL’den İtibaren | AloBiletHatti.com

Sunexpress’in Antalya İstanbul Uçuşları 39,99 TL’den İtibaren

alobilethatti-sunexpress-istanbul-ucak-biletiSun Express güvenli ve konforlu havayolu taşımacılığında başarıyla hizmet etmeye devam ediyor. Sıklıkla düzenlediği ucuz uçak bileti kampanyaları ve seyahat sonrası hizmetleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, güler yüzlü ve fark yaratan tecrübeli hizmeti ile de misafirlerinin memnuniyetini kazanıyor.

Yıl boyu Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen hattı 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla !

Bir Avrupa şehri İstanbul… Dünya üzerinde büyük bir üne sahip olan İstanbul, ülkemizin en önemli şehridir. En kalabalık nüfusa sahip olan şehre yılın her dönemi milyonlarca yerli ve yabancı turist gelmektedir. Kültür turizminin en önemli yapıları, saraylar, camiler, kiliseler ve şehrin ortasından geçen benzersiz İstanbul Boğazı…

Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında herşey dahil tek yön uçak biletleri 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bu avantajlı kampanyadan yararlanarak uçak biletinizi almak için www.alobilethatti.com üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sun Express güvencesiyle Antalya – İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Alo Bilet Hattı ailesi olarak iyi uçuşlar dileriz.