Thy Belgrad Uçak Bileti 149 $’dan İtibaren - Alobilethatti.com

Thy Belgrad Uçak Bileti 149 $’dan İtibaren

alobilethatti-thy-belgrad-kampanyasıDünya hava yolu taşımacılığının en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları ile yüzlerce farklı ülke ve şehre keşfe çıkmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 2015’te Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmesi bu alanda sağladığı hizmet kalitesinin ne kadar üst düzeyde olduğunun kanıtıdır adeta. Alanında tecrübeli ve donanımlı personelleri, en son teknoloji ile donatılmış uçak filosu siz değerli misafirlerinin hizmetine sunulmuştur.

Temmuz ayında İstanbul Atatürk Havalimanı – Belgrad uçuşları 149 $’dan başlayan fiyatlarla.

Belgrad, Sırbistan’ın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehridir. Tipik bir tarihi Avrupa şehirlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Yüzyıllar boyu tarihin birçok önemli olayına ev sahipliği yapmış olmakla beraber bir dönem Türk hakimiyeti altında da girmiştir. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta birçok festivale katılma imkanınız bulunmaktadır. Film, tiyatro, müzik festivali gibi festivaller şehirde her yıl rağbet gören sosyal aktivitelerdir. Etnografya Müzesi, Çağdaş Sanatlar Müzesi, Askeri Müze ve benzeri daha birçok önemli müzeleri ziyaret edebilir, tarihi büyük caddelerinde,  parklarında, anıt, kafe ve mağazalarda gezintiye çıkabilir, şehri doyasıya keşfedebilirsiniz.

21 Temmuz 2016’ya kadar biletinizi alın, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a her şey dahil gidiş-dönüş 149 $’dan başlayan fiyatlarla uçun.

Biletleme Tarihi: 01 Haziran – 21 Temmuz 2016

Seyahat Tarihi: 15 Temmuz – 21 Temmuz 2016

İstanbul – Belgrad uçak biletinizi en kolay şekilde, ucuz ve güvenli adımlarla satın almak için web sitemiz aracılığıyla rezervasyonunuzu yapabilir yada çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Alo Bilet Hattı olarak tüm misafirlerimize iyi uçuşlar dileriz.