THY’den 55 TL Kampanyası - Alobilethatti.com

THY’den 55 TL Kampanyası

Türk Hava Yollarından 55 TL Kampanyasıİnsanların uçak ile seyahat etmeye merakları oldukça fazla bulunmaktadır. Ancak yüksek fiyatlardan satılan uçak biletlerini bireylerin alma durumları az olduğundan dolayı, seyahatlerini bilmiş oldukları yöntem ile yani otobüsleri kullanarak gerçekleştirmektedirler. Otomobilleri az yakan bireyler ise seyahatlerini gerçekleştirme konusunda otomobillerini seçmektedirler. Bireylerin artık Türk Hava Yollarını sunmuş olduğu 55 liralık bilet kampanyası ile birlikte bu tür şeyleri araştırmalarına gerek kalmamıştır. Kısa bir süreliğine yapılan bu kampanyadan faydalanan bireyler uçuşlarını tek yön olarak her yöne 55 liradan gerçekleştirebileceklerdir. Kampanya kapsamında bireylerin bilet satın alabilecek oldukları tarih, 17 Ağustos 2016 tarihi ile 23 Ağustos 2016 tarihidir. Bireyler bu zaman dilimi arasında almış oldukları uçak biletlerini ise 1 Ekim 2016 tarihi ile 26 Ocak 2017 tarihi arasında kullanabileceklerdir. Uçak bileti satın alma konusunda bireylerin ilk yapacak oldukları şey, gidecek oldukları tarihin belli olması halinde biletlere erkenden bakmaları olacaktır. Böyle yaparak hem daha uygun fiyatlardan uçabilecekler hem de seyahatlerini daha güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabileceklerdir.

Daha önce uçağa binmemiş olan bireyler için de bu durumun bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Türk Hava Yolları kampanya kapsamında sadece bununla da yetinmemiş ve bunların yanında ek olarak da çoğu bankaya 6 taksit imkânı sunmuştur. Taksitli olarak almış olduğunuz uçak biletinin bütçenizi fazla bir şekilde zorlamayacak olduğunu söyleyebiliriz. Akbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Finansbank ve Yapı Kredi bankalarının kartlarını kullanan bireylerin bu anlamda faydalanabilecek olduklarını söyleyebiliriz. Sitemiz üzerinden en güncel kampanyaları yedi gün yirmi dört saat boyunca takip edebilir ve biletlerinizi çok çok uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yollarının düzenlemiş olduğu bütün güncel kampanyaları buradan takip etmeniz mümkündür. Şu süre zarfı içinde bulunduğumuzdan dolayı, bu 55 TL kampanyasının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Siz de bunu tercih ederek, Türkiye’nin dilediğiniz her bölgesine rahat bir uçuş gerçekleştirebilir ve dilediğiniz yere yine aynı şekilde hızlı olarak ulaşım kurabilirsiniz. Türk Hava Yollarını bu kampanyasından faydalanmak için acele ediniz.