Thy ile Elazığ İstanbul Uçak Bileti 100 TL’den İtibaren - Alobilethatti.com

Thy ile Elazığ İstanbul Uçak Bileti 100 TL’den İtibaren

alobilethatti-thy-elazig-istanbul-ucak-biletiElazığ – İstanbul uçak biletleri herşey dahil tek yön 100 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Dünya’nın en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul, Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden biridir. Yılın 12 ayı  Avrupa, Amerika, Afrika hatta uzak kıta ülkelerinden bile binlerce turisti misafir etmekte bunun yanı sıra yerli turistlerinde büyük rağbet gösterdiği İstanbul’da gezilecek görülecek sayısız yer bulunmakta. Her köşe başında yüz yıllar önceden inşa edilmiş camiler, tarihi ahşap evler, Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı gibi dünyaca ünlü ve kültürlerin bir parçası olan yapıtlar ve tarihi ibadethaneler bulunmaktadır. Birçok imparatorluk ve uygarlığa ev sahipliği yapmış olan İstanbul’da keşfe çıkmak sizler içinde inanılmaz olacaktır.

Türk Hava Yolları kampanyası ile Elazığ’dan İstanbul Atatürk Havalimanı’na olan seferler herşey dahil tek yön 100 TL’den başlayan fiyatlarla.

Biletleme: 01 Mayıs 2016 – 29 Haziran 2016

Seyahat: 01 Haziran 2016 – 29 Haziran 2016

THY Elazığ – İstanbul kampyasından yararlanmak için hemen Alo Bilet Hattı üzerinden İstanbul uçak biletinizi güvenilir ve ucuz bir şekilde alabilirsiniz.

Alo Bilet Hattı sizlere iyi uçuşlar dileriz.