THY’den Avrupa Bilet Fırsatları - Alobilethatti.com

THY’den Avrupa Bilet Fırsatları

alobilethatti-thy-avrupa-ucak-biletiTürk Hava Yolları, Dünya geneline yayılmış uçuş ağı ile hizmet verirken kalitesi ile fark yaratmaya devam ediyor. Geniş uçak filosu, tecrübeli personelleri Dünya üzerindeki her milletten misafire titizlikle yaklaşmaktadır. Türk Hava Yolları, bir Dünya markası olmasının yanı sıra ülkemizin yükselen değeridir.

İstanbul’dan birçok Avrupa ülkesine 99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı Yunanistan, Fransa, İtalya, Malta, İspanya ve Portekiz’e olan uçuşlar Türk Hava Yolları kalitesi ile daha farklı. Avrupa’nın en önemli ülkelerine ve şehirlerine keşfe çıkmanın şimdi tam zamanı! Hayallerinizi gerçeğe dönüştürün ve yeni kültürler tanıyın. Türk Hava Yolları ile beraber Avrupa’ya açılmak artık daha da avantajlı.

Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan belirli tarih aralıklarında Yunanistan, Fransa, İtalya, Malta, İspanya ve Portekiz’e herşey dahil gidiş dönüş 99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Biletleme: 16 Haziran 2016 – 30 Haziran 2016

Seyahat:  01 Ekim 2016 – 31 Mart 2017

www.alobilethatti.com ayrıcalığı ile tüm havayolları uçak biletlerini bir tıkla güvenli, hızlı ve ucuz bir şekilde alabilir, istediğiniz tarihte seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alo Bilet Hattı ayrıcalığını tercih edin, avantajları kaçırmayın…