Thy'den Anneler Günü Süprizi - Alobilethatti.com

Thy’nin Anneler Günü Süprizi

Ülkemiz üzerinde ulaşım alanında hizmet vermekte olan Türk Hava Yolları firması anneler gününe özel, millilerimize bir sürpriz hazırlamıştır. Bu sürprizden futbolcuların hiçbirinin haberi yoktur. Uçağa bindikten sonra uçak hareket eder ve ikram zamanına gelir. İşte sürpriz tam bu sıra başlar.

Millilerin en sevdikleri yemekleri anneleri teker teker hazırlamış ve onlara ikram edilmesi için hazırlamıştır. Sürpriz yalnızca bundan da ibaret değildir. Millilerimizin önündeki televizyon ekranlarında da annelerinin videoları hareket etmeye başlayınca duygu dolu anlar yaşanmaya başlar. İkram servisinin öncesinde kaptan bir konuşma yapar. “Sevgili milli takımımız, kaptanınız konuşuyor” der. Sonrasında ise ilave olarak birazdan ikram servisinin başlayacağından haberdar eder. Uçaktakilerin hepsi başlangıçta bunu normal olarak karşılarlar. Çünkü başlarına birazdan gelecek şeyden hiçbirinin haberi yoktur.

Sürprizin ilgi çeken diğer bir yönü de annelerin videonun sonlarına eklediği mesajlar olmuştur. Yemekleri elleriyle yaptıklarını, onların ise maçı yürekleriyle oynamaları gerektiğini söylemiştir. Duygu seli içinde kalan millilerin bu maçtaki motivasyonları bir hayli artmış ve maça dinç olarak çıkmışlardır. Bu tür yapılan hareketlerin milli takıma sağlamış olduğu faydanın oldukça büyük olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak bu türde yapılan sürprizlerin insanlar üzerindeki etkisinin tartışmasız motivasyon yaratıcı bir etkisinin olduğunu belirtmeliyiz. Türk havayollarının göstermiş olduğu bu erdemli davranışı kutluyor ve milli maç için takımıza canı gönülden başarı diliyoruz.