Türk Hava Yolları Güney Avrupa Kampanyası - Alobilethatti.com

Türk Hava Yolları Güney Avrupa Kampanyası

thy-guney-avrupa-kampanyasiTürk Hava Yolları ülkemizde yaşayan bireylerin, yurt dışına daha rahat bir şekilde çıkabilmeleri adına güncel kampanyalar düzenlemekte ve bunları bireylere ucuz bir şekilde sunmaktadır. Bireylerin, sürekli olarak alobilethatti.com adresine girerek bu kampanyaları görmeleri ve bunlardan hızlı bir şekilde faydalanmaları mümkün olabilecektir. THY‘nin yurt dışına olan sıradaki kampanyası Güney Avrupa ve Yunan Adalarını kapsamaktadır. Buraları merak eden ve görmek isteyen bireyler, sitemizi ziyaret ederek kampanyalı biletleri satın alma şansını elde edebileceklerdir. Güney Avrupa’da yer alan İtalya ve Yunanistan için Türk Hava Yollarının belirlemiş olduğu kampanyalı bilet fiyatı 99$’dan başlamaktadır. Siz de bu makul fiyat karşısında biletinizi hemen satın alabilir ve buraları ziyaret edebilirsiniz. Bunların yanı sıra, İspanya ve Malta içinde düzenlenen bir kampanyanın varlığından söz etmek gerekecektir. İspanya ve Malta için Türk Hava Yolları bileti, 199 $ gibi makul bir ücretten başlamaktadır. Bu fiyat seçeceğiniz koltuğa ve bagajınıza göre değişiklik gösterebilecektir. Portekiz için ise 159 $’dan başlayan THY uçak bileti bulunmaktadır. Fakat bu seyahatleri gerçekleştirmek için Türk Hava Yolları firmasının belirlemiş olduğu zaman dilimleri bulunmaktadır.

Siz de bu zaman dilimleri arasında biletlerinizi uygun fiyatlardan almayı ihmal etmemelisiniz. Biletler için 17 Ağustos 2016 tarihi ile 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında işlem yapmanız gerekecektir. Bu zaman dilimleri arasında bilet satın alma işleminizi yapmamanız halinde, tekrardan normal fiyatlarından bu biletleri satın almak durumunda kalabilirsiniz. İleri tarihli olarak seyahat edeceklere bu tür biletlerin daha faydalı olabileceğini söyleyebiliriz. Bireylerin, 1 Ekim 2016 tarihi ile 31 Mart 2017 tarihi arasında yapacak oldukları seyahat için bu biletleri satın almaları gerekecektir.

Bu zaman aralığını kapsamayan bir vakitte uçuş yapacak olan bireyler için bu kampanyanın hitap etmediğini söyleyebiliriz. Bu tarihler arasında uçmayacak olan bireyler de ellerini çabuk tutmalı ve biletlerini erkenden almalıdırlar. Biletlerini ilk alan yüzde onluk dilim için neredeyse tüm hava yolu firmalarının uygulamış olduğu bazı indirimler ve kampanyaların bulunduğundan söz etmek gerekir.