Türk Hava Yolları Uçak Biletine Aile İndirimi - Alobilethatti.com

Türk Hava Yolları Uçak Biletine Aile İndirimi

thy-aile-indirimiEn İyi Havayolu olan Türk Hava Yolları her alanda ki yapmış oldukları yenilikler ile beraber de dünyanın gözde uçak firması olarak devam etmektedir. İş hayatı içerisinde ki yapılan bir hayli yenilikler ve kampanyalar neticesinde de her geçen gün müşteri potansiyelini de bir kademe daha arttırmaktadır.

Yapılacak olan yolcular de artık ailenizle yapacağınız yurtiçi ekonomi sınıfı yolculuklarınızda %15 indirim sunarak müşteri potansiyelini arttırma yolunda hızla ilerlemektedir. Ailelere özel yapmış oldukları indirimli paketler sayesinde de bir hayli ailelerin uçuşlarını sağlayarak daha fazla kitleye hitap etme yolundadırlar. Siz de Türk Hava Yolları’nı seçenek ederek bu muhteşem imtiyazlarla uçma fırsatını ele geçirebileceksiniz.

Kampanya Şartları Biletleme dönemi: 23 Eylül 2016 – 29 Mart 2017 Yolcu dönemi: 01 Ekim 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasın da Kampanya ile aynı rezervasyon kaydında bulunan ve yalnızca aynı soyadlı yolcular üzerine uygulanan %15 indirim olarak yer almaktadır. Çift soyada sahipseniz şayet bunun için de bir tedbir alınmış ve yolcuların, rezervasyon sırasında soyadı bölümüne beraber yolcu edecekleri ailesine ait soyadını girmek suretiyle aile indiriminden istifade ederek.

Bu muhteşem kampanyadan istifade etmiş olurlar, çift soyadı kullanmayı seçenek eden yolcularımız, ikinci soyadını isim bölümünde belirterek yeniden bu indirimden istifade edebileceklerdir. PNR’da aynı soyada sahip en az 3 yolcu, en fazla 9 yolcu bulunması vaziyetinde kampanya uygulanmaktadır. Uçuştan en geç 2 gün öncesine kadar biletleme yapılması gerekmektedir ve Promosyon fiyat düzeylerinde indirim uygulanmaz.