Türk Havayolları Amerika Kıtasına Seferler Düzenliyor - Alobilethatti.com

Türk Havayolları Amerika Kıtasına Seferler Düzenliyor

thy-amerika-ucak-biletiHer geçen gün biraz daha büyüyen filosuyla birlikte Türk Hava Yolları, giderek sağlam bir uçuş firması haline gelmeye başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında düzenlemiş olduğu seferlerle birlikte, bireylerin beğenisini ve ilgisini çekmeye başlamıştır.

Sıradaki hedef olarak Panama City’yi belirlemiş ve buraya ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. Fiyatları da bireylere cazip gelebilecek bir düzeyde ayarlanmış ve insanların rahatça buralara uçuş yapması sağlanmıştır. 4 Mayıs 2016 tarihinde saat 02.00 saatinde havalanan uçağın oraya iniş yaptığını söyleyebiliriz. Yaklaşık 6 saat olarak süren bir yolculuktan sonra, uçak hava limanına iniş yapmış ve yolcularını sağ salim olarak götürmüştür. Haftada üç gün yapılacak olan bu seyahatlere talebin fazla olması bekleniyor. Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olarak belirlenen zaman dilimlerinde uçak bu istikamette hareket edecektir. Uçak sadece Panama City’ye hareket etmeyecektir.

Bogota’yı da seferin içine dahil etmiş ve bu güzergahta da uçuşlarını gerçekleştirmeye başlamışlardır. Öğlen 12.30 saatin Panama City’den hareket edecek olan uçak sonrasında Bogota’ya da uğrayacaktır. Buradan da İstanbul’a seyahat edecek olan kişileri toplayan uçak, ertesi gün saat 9 sularında İstanbul Atatürk Hava Limanı’na iniş yapacaktır. İstanbul’dan Bogota’ya gidecek olanlar için bilet fiyatını söylemek gerekirse 890 dolar diyebiliriz. İstanbul’dan Panama’ya seyahat edecek kişiler ise 1100 dolardan uçuşlarını vergiler de içinde olmak üzere biletlerini alabileceklerdir.