Türk Havayolları Bogota ve Panama’ya Sefer Yapmaya Başladı - Alobilethatti.com

Türk Havayolları Bogota ve Panama’ya Sefer Yapmaya Başladı

bogota-panama-thy-kampanyasiTürk Havayolları daha çok ülkeye ulaşmak maksadıyla sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Son atılım olarak da Amerika kıtasında yer alan Bogota ve Panama’yı söyleyebiliriz. Güzel bir törenle birlikte yapılan açıklamalar doğrultusunda bu kıtadaki seferlerin güçlendirilmesine yönelik yapılacak çalışmalardan bahsedildi. 699 dolardan başlayan fiyatlarla yapılacak seferlerin insanların bütçesine zarar vermeyeceği öngörülmektedir. Uçak biletinizi daha erken bir tarihte almanız halinde, daha uygun fiyatlardan satın alacağınızı da bilmelisiniz.

Türk Havayolları, yeni eklemiş olduğu bu seferlerle birlikte Amerika kıtasına tam tamına 14 noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. Sayın cumhurbaşkanı da bu konuda gereken önlemleri almakta ve yeni temaslar ekleme girişimlerinde bulunmaktadır. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğu Kolombiya ziyaretinde de konu olarak bunun konuşulduğu yönünde iddialar bulunmaktadır. İstanbul hareketli olarak yapılacak seferlerin haftada üç kez yapılması planlanmaktadır. Ayrıca ilk 6 ay boyunca daha çok ziyaretçi çekmek ve tanıtımı yapmak maksadıyla ekstra olarak yolculara %25 statü mili de hediye edilecektir. Ayrıca yapılan törende, diğer bir açılış haberinden de bahsedilmiştir.

Kuzey Amerika’da yer alan Atlanta’ya da ilerleyen vakitlerde düzenli olarak seferler gerçekleştirilmeye başlayacaktır. Sürekli olarak yapılan yeni girişimler Türk Havayollarını ileriye taşıma adına yapılmaktadır. Sürekli olarak bu kıtada yeni seferler düzenleyecek oldukları müjdesini de genel kurul yönetimi başkanı çalışmalarının durmadan devam edeceklerini de söylemektedir.