Yolcu360.com’dan %35 İndirim - Alobilethatti.com

Yolcu360.com’dan %35 İndirim

alobilethatti-anadolujet-yolcu360-kampanyaTecrübeli ve kurumsal yapısı, anlayışlı ve güler yüzlü ekibinin sunduğu başarılı hizmeti ile Anadolu Jet büyümeye devam ediyor. Müşterilerine sunduğu avantajlı uçak bileti kampanyalarının yanı sıra diğer faaliyet alanlarında da iş birliği yaptığı firmalar aracılığıyla düzenlediği kampanyaları Anadolu Jet’i farklı kılıyor.

Anadolu Jet  ve Yolcu360.com iş birliği sonucunda %35’e varan indirimlerle araç kiralama hizmeti almak artık mümkün!

Yolcu360.com, araç kiralama hizmeti ve havalimanı transfer hizmeti sağlayan bir firmadır. Öncü araç kiralama şirketlerinin tüm fiyatlarını listeler ve müşteriler ile araç kiralama firmaları arasında aracılık vazifesi görmektedir. Web sitesi üzerinden kolayca işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı yada banka kartınız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet uçak biletine sahip olan yolcular; Adana, İzmir, Adıyaman, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Edremit, Erzincan, Erzurum, Ankara, Elazığ, Şanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Sabiha Gökçen, Samsun, Trabzon, Van, Sivas ve Bursa illerindeki anlaşmalı ofislerinden bu kampanyadan yararlanabilirler.

Anadolu Jet uçak biletlerinizi alarak hem cazip fiyata ve konforlu bir şekilde uçabilir hem de Anadolu Jet’in avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

En uygun fiyata, kolay ve güvenilir bir şekilde uçak biletinizi almak için hemen www.alobilethatti.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Alo Bilet Hattı sizlere iyi uçuşlar diler.