Yunanistan Uçak Bileti | AloBiletHatti.com

Yunanistan Uçak Bileti

Oldukça önemli adalara ve turistik yerlere sahip olan Yunanistan, her yıl çok sayıda kişinin ziyaret ettiği ülkelerden birisidir. Türkiye’den de yer yıl binlerce kişi farklı amaçlarla Yunanistan’a gitmektedir. Ülkeye ulaşım için ise genellikle havayolu ulaşımı tercih ediliyor. Çünkü Yunanistan uçak bileti sayesinde seyahatlerini gerçekleştirecek olacak yolcular, yolculuklarını büyük bir güven içerisinde geçirirler. Ayrıca konforu bir yolculuk için de genellikle havayolu ulaşımından yararlanılır. En önemlisi ise havayolu ulaşımı ayrıcalıklarından yararlanarak uçak ile seyahat eden ziyaretçiler, zamandan büyük tasarruf yaparak kısa sürede yolculuklarını tamamlarlar.

Yunanistan Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Yunanistan’ın en önemli şehirlerinden birisi olan Atina’ havayolu ulaşımı konusunda oldukça önemli bir havalimanına sahiptir. Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı’na ulaşım ise oldukça kolaydır. Kent merkezinden otobüslere binerek kısa bir sürede havalimanına ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun dışında kentin birçok yerinden geçen metrolara binerek de rahatlıkla Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanmadan havalimanına gitmek için ise taksileri kullanabilirsiniz. Ancak taksi ile kent merkezinden havalimanına gitmek için en az 30 euro gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor.

Yunanistan Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Yunanistan uçak bileti olanaklarıyla Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı’na inen yolcular, buradan şehir merkezine çok kısa sürede ulaşım sağlayabiliyor. Eğer otobüslerle kent merkezine gitmek isterseniz X93 ve X95 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla Atina şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca X96 numaralı otobüsleri de kullanabilirsiniz. Metro ile de hızlı bir şekilde kent merkezine gidilebiliyor. Metroyu tercih edecek yolcuların ise havalimanı yakından yer alan metro istasyonundan mavi hattaki metroya binmeleri gerekiyor. Ayrıca havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanarak ya da kiralık araç hizmetlerinden yararlanarak özel araçlarla da istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak bu hizmetlerden yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerektiğini hatırlatalım.

Yunanistan Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Hakkında Kısa Bilgiler

Yunanistan’ın en önemli havalimanlarından birisi olan Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı, ülkenin başkenti olan Atina’da yer alıyor. Kent merkezine 20 km mesafede olan havalimanı yolcu kapasitesi açısından ülkenin en işlek havalimanları arasında yer alıyor. Yıl içerisinde 15 milyona yakın kişi havalimanında havayolu hizmeti alıyor. Birbirinden önemli çok sayıda havayolu şirketinin havalimanına direkt uçuşları bulunuyor.

Ucuz Yunanistan Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Sıklıkla ziyaret edilen ülkelerden birisi olan Yunanistan’a uçakla seyahat etmek için ihtiyaç duyulan uçak biletini almanın en güvenilir yollarından birisi alo bilet hattı web sitesidir. Senelerdir bu konuda hizmet veren internet sitemizi ziyaret ederek sizlerde istediğiniz uçak biletini çok uygun ücretlerle satın alabilirsiniz.Üstelik sitemizin yeni yüzü sayesinde aradığınız uçak biletlerini de birkaç adımsa sitemizde bulabilirsiniz.