ZUBİZU İle Atlasglobal Biletleri Daha Avantajlı! - Alobilethatti.com

ZUBİZU İle Atlasglobal Biletleri Daha Avantajlı!

atlasglobal-zibuzi-kampanyasiHava yolu firmalarının insanların daha rahat ve ucuz yollu olarak uçuşlarını sağlamak adına bir takım girişimlerde bulunduğunu söyleyebiliriz. ZİBUZİ da Atlasglobal firmasının sunduğu bu şekilde olan hizmetlerden birisi olarak karşımıza çıkacaktır. Bireyler, bunu kullanarak hem puan biriktirebilecekler hem de uygun fiyatlardan uçak biletlerini satın alabileceklerdir. Bu tür kart ya da indirim kazanmak adına yapacağınız tek şey, Atlasglobal’in ZİBUZİ hizmetine üye olmak! Ayrıca üyelik için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok! ZİBUZİ, şuan güncel bir kampanya olarak yurt dışı biletlerini, yolculara indirimli olarak sunmaktadır. Yurt dışına çıkarken, kullanacak olduğunuz 500 liraya kadar olan biletlerinizde ZİBUZİ üzerinden 30 lira indirim kazanabileceksiniz. 500 liranın üzerinde olan biletlerinizde ise 50 liraya kadar indirim ve puan kazanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutmalı ve 31 Ağustos 2016 tarihine kadar biletlerinizi satın almalısınız. Böylelikle ucuz olarak yurt dışına çıkma imkânına sahip olabilecek ve daha değişik yerler görebileceksiniz. Atlasglobal ve diğer havayolu firmalarının belirli dönemlerde yurt içi ve yurt dışına düzenlemiş olduğu seferlerinde bu tür indirimlerine rastlayabilirsiniz. Ancak böyle bir indirimle karşılaşmanız halinde elinizi çabuk tutarak biletinizi satın almanız gerekecektir. Çünkü bu tür kampanyalar ve indirimler genel olarak kısa süreli olduğundan dolayı, bireylerin kaçırmaları halinde tekrardan böyle bir kampanyayı elde edemeyeceklerini söyleyebiliriz. ZİBUZİ’nin son dönemde yapmış olduğu bu kampanyada aynı gün içinde yalnızca iki defa faydalanabileceğinizi söyleyebiliriz. İki ve üzerinde olan uçuşlarınız için aynı kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacağından dolayı, Atlasglobal firmasının diğer kampanyalarına da bakmayı ihmal etmemelisiniz.

Böyle yapmanız halinde yine indirimli olarak uçuş fırsatını elde edebileceksiniz. Biletinizi satın alırken, ZİBUZİ’nuzu yan çevirmeyi unutmamalısınız. Bunu yan çevirdiğiniz zaman karşınıza bir QR kodu çıkacaktır. QR kodu sonrasında telefonunuzla da işlem yaparak biletinizi kolay bir şekilde satın alabileceksiniz. Bu şekilde yapılmayan işlemler için bireylerin herhangi bir indirimden faydalanması mümkün olmayacaktır. Üye görünmediklerinden dolayı, normal tarifeler üzerinden işlem görecekler ve sonuç olarak da kampanyalı uçuş fırsatını kaçırabileceklerdir.